Movies
Ratings
57
The UnderdogRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
TullyRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5