Movies
Ratings
805
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
House of WaxRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0
My WayRated ★ 2.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
PietaRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.5
Transporter 3Rated ★ 4.0
RedRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0