Titles you rated
- War of MoneyRated ★ 5.0
Hellsing UltimateRated ★ 5.0
Black Lagoon: Roberta's Blood TrailRated ★ 4.5- Salyers SpecialRated ★ 3.0
The New Prince of Tennis OVARated ★ 4.5
Sherlock HoundRated ★ 2.5- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 4.0
- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 2.5
Mrs. PepperpotRated ★ 2.0
SlayersRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0