Movies
Ratings
277
Man of SteelRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
American PieRated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 3.5
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0