Movies
Ratings
469
TitanicRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5