Series
Ratings
116
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 2.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Revenge of OthersRated ★ 1.5
Home for ChristmasRated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
Crime TriviaRated ★ 4.0
Crime TriviaRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0