Movies
Ratings
159
FrequencyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 3.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
White NightRated ★ 2.0
The SuspectRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
ChangelingRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5