Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Digimon FrontierRated ★ 2.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Rainbow RomanceRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Terra NovaRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 0.5
Yong PalRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 0.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0