Movies
Ratings
79
MadagascarRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Best ChefRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 0.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 5.0
HulkRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.0