Movies
Ratings
689
No Country for Old MenRated ★ 4.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
Rebel RidgeRated ★ 3.5
HavocRated ★ 1.5
The NorthmanRated ★ 2.0
HarbinRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Dog DaysRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5