Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 1.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
Okay! MadamRated ★ 1.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 3.0
Look Both WaysRated ★ 3.0
IFRated ★ 2.5
Forbidden FairytaleRated ★ 2.5