Movies
Ratings
95
The Book of EliRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 3.5
SanctumRated ★ 4.0
FameRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.5
RioRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 2.5