Movies
Ratings
303
TenetRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 1.0
JokerRated ★ 4.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
21 BridgesRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
On the Basis of SexRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The WifeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Wandering EarthRated ★ 3.5