Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0