Titles you rated
The Walking DeadRated ★ 3.5
Silicon ValleyRated ★ 2.0
Silicon ValleyRated ★ 3.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 3.0