Movies
Ratings
979
TenetRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Iron GiantRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
Dark PhoenixRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0