Titles you rated
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 4.5
Baby Faced BeautyRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 3.5
Myung Wol the SpyRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 4.0