Movies
Ratings
554
OrphanRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5