Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
Tokyo Tarareba Girls 2020Rated ★ 3.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Lucifer Season 6Rated ★ 3.5
Lucifer Season 5Rated ★ 3.0
LuciferRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.5