Titles you rated
The ManipulatedRated ★ 0.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Arctic Ascent with Alex HonnoldRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
SNL Korea Reboot Season 7Rated ★ 0.5- 어른 김장하Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 0.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 0.5
Comedy RoyaleRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
MovingRated ★ 0.5
D.P.Rated ★ 4.5