Titles you rated
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Arthur and the InvisiblesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
A Christmas CarolRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.5