Movies
Ratings
758
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
SuspiriaRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
Bullet TrainRated ★ 3.5
FallRated ★ 3.5
Shazam! Fury of the GodsRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
Don't Breathe 2Rated ★ 1.5
The MistRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0