Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
The Two PopesRated ★ 5.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0