Series
Ratings
30
StrangerRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 0.5
School 2013Rated ★ 5.0- The Locked Room Murders SpecialRated ★ 4.0
The Locked Room MurdersRated ★ 4.5
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 3.5
- Doctor WhoRated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5