Movies
Ratings
945
Critical ZoneRated ★ 2.5
The Quiet FamilyRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 3.5
Radio DaysRated ★ 3.0
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
The King TideRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.0
Last Night of AmoreRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
Red, White & Royal BlueRated ★ 3.0
SleepRated ★ 3.5
WatchingRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 2.5