Movies
Ratings
105
WhiplashRated ★ 2.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0