Movies
Ratings
30
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0