Titles you rated
A Cinderella StoryRated ★ 5.0
The MedallionRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.5
BraveRated ★ 4.0
Happiness for SaleRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 4.0
Due DateRated ★ 3.0
Dark ShadowsRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
Last HolidayRated ★ 5.0- A Little PrincessRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0