Titles you rated
Life's PunchlineRated ★ 5.0
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
The OfferRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Desperate Mr. XRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Big MouthRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
Low LifeRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 4.0