Movies
Ratings
1718
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 3.5
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Good TimeRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
Murder MysteryRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
ViceRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
Mid90sRated ★ 3.0
The Man Who Killed Don QuixoteRated ★ 2.0
Treat Me Like FireRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
A Midday PicnicRated ★ 3.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
DetroitRated ★ 3.5