Titles you rated
ClickbaitRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 1.0
S LineRated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 3.0
SANCTUARYRated ★ 4.0
BargainRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0