Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Ender's GameRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0