Movies
Ratings
147
Never Ending StoryRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.0
JawsRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0