Titles you rated
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0