Movies
Ratings
59
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
My WayRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0