Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 2.5