Titles you rated
DefaultRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
The Golden HolidayRated ★ 1.5
What Happened to Mr. Cha?Rated ★ 1.5
VenomRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
MissingRated ★ 2.5
Miss BaekRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Dirty DancingRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 2.0
Upside DownRated ★ 3.5