Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0