Movies
Ratings
456
HarbinRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.5
About a BoyRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
You Hurt My FeelingsRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5