Titles you rated
The Equalizer 3Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 3.0
Extraction 2Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Murder MysteryRated ★ 2.5
ChupaRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 2.5
AmbulanceRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Day ShiftRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5
The Gray ManRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
Sing 2Rated ★ 3.5
Central IntelligenceRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0