Titles you rated
PastaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0