Titles you rated
TullyRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Jane EyreRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0