Movies
Ratings
164
SpyRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 1.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.0
MidsommarRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 3.5
47 Meters Down: UncagedRated ★ 0.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
MasterRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 2.0
Bloody ReunionRated ★ 2.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0