Series
Ratings
68
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Come and Hug MeRated ★ 3.5
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 2.0- DIABOLIK LOVERSRated ★ 1.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Joker GameRated ★ 2.5
Guilty CrownRated ★ 3.0
The Great Escape 2Rated ★ 5.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 1.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0