Series
Ratings
26
AdolescenceRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Ozark Season 4 Part 2Rated ★ 3.0
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 3.0
OzarkRated ★ 3.0
OzarkRated ★ 3.0
OzarkRated ★ 3.0
My NameRated ★ 1.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.0
The PacificRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 4.0
The ImpressionistsRated ★ 3.0- Battle of TonguesRated ★ 4.5