Movies
Ratings
534
Handsome GuysRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
WishRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
PrisonersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0