Movies
Ratings
157
BrokenRated ★ 3.5
Man on High HeelsRated ★ 3.5- PapaRated ★ 2.5
Slow VideoRated ★ 3.5
The DoubleRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 4.0
Bicycle ThievesRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5