Movies
Ratings
125
Run Lola RunRated ★ 3.5
Drug WarRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
I Wish I KnewRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.5
Michael ClaytonRated ★ 4.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.5
The Queen of CrimeRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Mary and MaxRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
MaborosiRated ★ 4.0
Three TimesRated ★ 4.0
Black Coal, Thin IceRated ★ 4.0
CreepyRated ★ 4.0
Girlfriend BoyfriendRated ★ 3.5