Series
Ratings
33
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 2.0
Autumn in My HeartRated ★ 1.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 1.5
GhostRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
JumongRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0