Movies
Ratings
50
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
OctopussyRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
Enter the DragonRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0